Компанія

ТзОВ “Металопластик”

ТзОВ «Металопластик» — виробник, основним видом діяльності є виготовлення поліетиленової, паперопової упаковки, одноразової посуди, пластикової тари.

Компанія була заснована в 1991 році у Львові. На ринку виробництва поліетиленової та паперової продукції працюємо понад 15 років. За цей час ми зарекомендували себе надійним та відповідальним партнером. Ми вважаємо, що найголовнішою задачею будь якого підприємства є задоволені клієнти. Кожному ми допоможемо знайти саме те, що цікавить його.

Ми можемо запропонувати вам різноманітну упаковку, яку ви можете використати для пакування харчових та нехарчових продуктів. Сьогодні упаковка — це невід'ємна частина життя. Пакети широко використовуються майже в усіх галузях народного господарства, а також для реклами. Ми пропонуємо як серійну продукцію так і пакети з фірмовим логотипом а також різні види плівок, в тому числі й термозбіжну. Також, по бажанню клієнта, ми використовуємо біорозкладні полімери або полімери вторинної переробки, що допомагає зберегти нашу планету.